Përdhunoi një fëmijë, ja si e pëson pedofili në Indi (VIDEO)

Një burrë në Indi i dyshuar për përdhunim është lidhur me litar dhe është rrahur brutalisht më shkopinj druri nga disa gra, të cilët e akuzonin se kishte abuzuar seksualisht një fëmijë.

Videoja që besohet të jetë filmuar në Indi, shfaq momentin kur tri gra rrethojnë burrin dhe ia kanë lidhur duart kur fillojnë ta tërheqin zvarrë me litar, duke e goditur vazhdimisht me shkopinj.

Shumë gra tjerë dhe fëmijë ishin dëshmitare të ndëshkimit që t’i është bërë këtij burri, që vazhdimisht bërtiste për shkak të dhimbjeve të mëdha nga goditjet me shkopinj. /albeu.com/Shtuar më 04/07/2017, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori