Arrestohet pengamarrësi në Londër (VIDEO)
Policia britanike ka arrestuar pengmarresin i cili mori peng katër persona në qendër të Londrës. Personi, që mbante bombula gazi të lidhura në trup ishte inatosur pasi nuk iu dha patenta dhe thonte se tani nuk kishte asnjë arsye për të jetuar.

Qindra persona janë evakuar nga ndërtesat përreth dhe snajpera të policisë janë vendosur në çatitë e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2012, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori