Pedofili më i tmerrshëm në Angli vritet në burg
Një pedofil i quajtur "më i keqi në Britani" është goditur me thikë për vdekje me një teh të improvizuar në burg.

Richard Huckle u dënua me 25 vjet burgf pas hekurave, pasi u shpall fajtor për 191 vepra seksuale ndaj fëmijëve aq i ri sa gjashtë muaj gjatë gjyqit të tij në Old Bailey në 2016.

Tani, shkelësi i seksit i cili u njoh si 'pedofili' i vitit të zbrazët 'është gjetur i rrëzuar' në qelinë e tij në HMP Full Sutton, i cili strehon disa prej shkelësve më famëkeq dhe të dhunshëm të Britanisë, raporton MailOnline.

Sipas botimit, një i burgosur tjetër është futur në izolim ndërsa Policia Hberside përgatitet të fillojë një hetim për vrasje. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2019, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori