Pati turp dhe nuk urinon por fati e shpëton nga vdekja (VIDEO)
Një video e filmuar diku në Azi është bërë virale në internet. Në të shfaqet shoferi i një autobusi që ishte ndalur në skaj të rrugës për të urinuar.

Megjithatë, kur e kuptoi se dikush po e vëzhgonte nga vetura e parkuar pas tij, vendosi ta gjej një vend tjetër ta kryej nevojën fiziologjike.

Në ato momente derisa po kalonte rrugën i shpërqendruar, për pak centimetra nuk u godit nga një veturë që po lëvizte me shpejtësi të madhe nga kahja e kundërt.

Raportohet se shoferi i autobusit ka shpëtuar me lëndime të lehta trupore, kurse videoja është një dëshmi se gjithmonë duhet shikuar rrugën para se të kaloni në anën tjetër.


Shtuar më 11/02/2019, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori