Pas shqiptarit me sëpatë, ndodh një tjetër sulmon me hanxhar në Gjermani
Pas sulmit me sëpatë në Dusseldorf nga një shqiptar i Kosovës, Gjermania është zgjuar sërish e tronditur sot pas një sulmi tjetër të ngjashëm, kësaj radhe me hanxhar.

Zëdhënësi i Policisë ,Andreas Ccogala, ka thënë se është plagosur një 80-vjeçar">80-vjeçar dhe jeta e tij nuk është në rrezik.

Sulmuesi ka ikur dhe policia është vënë në ndjekje të tij, raportojnë mediat gjermane. /Albeu.com/
Shtuar më 10/03/2017, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori