Pas kësaj "Selfie" fshihet një tragjedi njerëzore (FOTO LAJM)

Pëlqej
Qytetarja turke Semra Ajsal shkoi me burrin e saj nga Izmiri për të shëtitur nga Luginën e Flutrës. E gjatë shëtitjes shkrepën edhe shumë fotografi.

Por kjo fotografi selfie është e fundit për të pasi vetëm disa sekonda pasi e fiksoi këtë moment humbi kontrollin dhe ra nga një lartësi 300 metra, transmeton albeu.com.

Mësohet se 32 vjecarja ishte edhe shtatzane në muajin e shtatë. Menjëherë ekipet e ndihmës së shpejti shkuan në vendngjarja por arritën vetëm të nxirrnin trupin e saj të pajetë./albeu.com/
Shtuar më 19/06/2018, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori