Pas dorëheqjes Haradinaj relaksohet në kafe, duartrokitët dhe nga qytetarët
Ramush Haradinaj pasi ka dhënë dorëheqje sot nga posti i kryeministrit të Kosovës, është parë në qendër të Prishtinës duke pirë kafe, ku qytetarët që ishin pjesëmarrës në lokalin “Che bar”, i duartorkitën Haradinajt sapo ai hyri aty.

Haradinaj është parë më i qetë, pas emocioneve që kishte sipërfaqur në konferencën për media pas mbledhjes së Qeverisë së Kosovës.
Shtuar më 19/07/2019, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori