Parisi mblodhi liderët e botës (FOTO LAJM)

Liderët politikë të botës u mblodhën sot në Paris, si rralë ndonjëherë në histori.

Ndërsa liderët shpesh thirren së bashku në konferenca, këtë herë ata u mblodhën në solidaritet të viktimave të një tragjedie.

Mes liderëve botërorë ishin edhe Edi Rama, Atifete Jahjaga dhe Hashim Thaçi./albeu.com/

Shtuar më 11/01/2015, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori