E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Papa Françesku vendos porosinë në derën e banesës “Mos vajtoni”
Nëse dikush pyet se çfarë mendon Papa Françesku për njerëzit, të cilët vazhdimisht ankohen dhe kanë probleme , përgjigjia është varur në dyert e banesës së tij në Vatikan “Mos vajtoni”.

Në gjuhën italiane dhe me shkronja me ngjyrë të kuqe dhe të kaltër shkruan, se "Shkelësit vuajnë nga sindroma e ndjenjës së përhershme të viktimës, si dhe nga mungesa e humorit, dhe aftësisë për zgjidhjen e problemeve”. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 11:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori