Papa Françesku "ngacmon" Melanien: Me çfarë e ushqen Trumpin? (FOTO LAJM)

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është takuar sot me Papa Franceskun në Vatikan në kuadër të një turi udhëtimesh në disa vende.

Por, gjatë takimit nuk kanë munguar as notat e humorit, pasi Papa
e ka pyetur Zonjën e Parë se me çfarë e ushqen Donald Trumpin?

Por, Melanie i është përgjigjur po me të njejtin humor duke i thënë: "Me pica".

Ndërkohë, të pranishëm në këtë takim kanë qenë edhe vajza Ivanka dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2017, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori