Papa Françesku foto me të rinjtë (FOTO-LAJM)

Në eventet e ndryshme ku është i pranishëm Papa Françesku do të bëjë fotografi me të rinjtë që ndodhen aty. Këta të fundit gjithmon e më shumë po kanë dëshirën për të pasur një foto me Papën.

Foto të cilat postohen brenda pa sekondave në profilin e tyre në facebook.

Dhe Ati i Shenjtë nuk i lë të rinjtë të luten, por pozon bashkë me ta për fotot që bëhen kryesisht me smartfone. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori