Panik në ajër, avioni bën ulje emergjente në autostradë (VIDEO)
Shoferët e autostradës të Huntingdon Beach në Kaliforni u çuditën ku sëbashku me ta ishte duke udhëtuar edhe një avion.

Në fakt, avioni ishte duke kryer një ulje emergjencë të autostradë pas një problemi teknik, raporton Albeu.com.

Për fat të mirë dhe aftësive të pilotit, nuk pati asnjë të dëmtuar. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori