Pamjet po bëjnë xhiron e botës: Arratisje spektakolare nga salla e gjyqit, polici fluturon mbi shkallë por e pëson keq (VIDEO)
Një burrë i dënuar për trafik droge ka arritur të largohet në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit.

Në mënyrë spektakolare ka qenë dhe moment që një efektiv i policisë në tentativë për tandaluar në shkallë është hedhur nga bordura e shkallës.

I dënuari i shkathët arriti të zbresë në mënyrë spektakolare shkallët me këmbë, ndërsa polici rrëzohet dhe mbërrin në fund të shkallëve i plagosur.

Ndërkohë, policia ka shpallur në kerkim personin e arratisur.

Ja pamjet që po bëjnë xhiron e botës.
Shtuar më 25/09/2020, ora 23:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori