Pamjet kur Assagne stërvitet në Ambasadën e Ekuadorit (VIDEO)
Sjellja e egër e Juliann Assange gjatë qëndrimit të tij në ambasadën ekuadoriane u kap në kamera dhe është dokumentuar nga Daily Mail.

Qëndrimi shtatë vjeçar i Assange në ambasadën e Ekuadorit ka rezultuar në rutina të çuditshme ditore. Ai ishte bërë negocentrik i cili po gjente forma të çuditshme për të mbajtur vetën të okupuar, shkruan Daily Mail.

Një video e re tregon 47 vjeçarin duke u trajnuar me një partner imagjinar, gjatë kohës që ai po stërvitej për arte marciale. /albeu.com/


Shtuar më 19/04/2019, ora 19:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori