Pamjet e tmerrit nga konflikti në Gaza (FOTO LAJM)

KonfliktiGaza po ashpëqrsohet akoma dhe më tej.

Izraeli ka lëshuar armëpushim për 7 orë, ndërsa Hamasi e konsideroi vendimin si të njëanshëm.

Mediat ndërkombëtare kanë publikuar fotografitë, me pamjet tmerruese, ku shihen fëmijë nën rrënoja dhe njerëz civilë, të plagosur e të mbuluar me gjak.

Kujdes! Pamjet janë të rënda. Rekomandohet të shihen nga persona të rritur
/albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori