Pamjet bëhen virale, burri vret tjetrin me dy plumba nga pas shpine (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brooklyn, SHBA. Një person ka qëlluar dikë tjetër teksa ky i fundit po lante makinën.

Pamjet e rënda tregojnë momentin fatal kur burri i afrohet objektivit dhe qëtësisht e qëllon dy herë pas qafës, duke e lënë të vdekur në vend.

Njoftohet se autori i krimit është larguar nga vendngjarja, ndërsa policia raportohet se ka nisur një hetim dhe është vënë në ndjekje të tij.

Besohet se dy personat njiheshin dhe krimi nuk është rastësor. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2020, ora 23:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori