Pamje të tmerrshme, terroristi ndjek njerëzit për t'i vrarë (VIDEO)
Pamjet e sigurisë në Aeroportit Ataturk kanë filmuar disa momente të tmerrshme.

pamje e transmetuara nga mediat turke, duket njëri nga tre sulmuesit duke ndjekur njerëzit brenda aeroportit me armë në dorë.
E gjithë kjo ndodhi pak minuta para se këta tre terroristë ta hidhnin veten në erë.

41 persona kanë mbetur të vdekur nga sulmet e mbrëmshme në aeroportin e Stambolli, dhe 239 persona të tjerë të plagosur.

Shtuar më 29/06/2016, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori