Pamje të tmerrshme! Ja me çfarë ushqehen ushtarët e Asadit (VIDEO +18)
Lufta e Sirisë i ka vënë ushtarët e Bashar Al Asadit në kushte të vështira, aq sa detyrohen të ushqehen me mish maceje dhe gjarpërinjsh.

Nuk është e qartë se cilës ushtrie i përkasin këta ushtarë, por mediat kanë raportuar se ata janë njerëz të Asadit.

Siria ndodhet në një konflikt të ashpër dhe si ISIS, ashtu edhe ushtarët e Asad kanë demonstruar se janë në gjendje të kryejnë marrëzira nga më të ndryshmet.

Kujdes! Pamjet janë shqetësuese
Shtuar më 13/01/2015, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori