Pamje të rënda! Ja sa policë qëllojnë mbi Coulibaly (VIDEO)
Pamjet amatore të filmuara nga një dëshmitar okular në supermarketin "Cacher" të Parisit, tregojnë qartë momentin kur forcat speciale ekzekutojnë terroristin Amedy Coulibaly.

Të shtëna armësh dhe më pas terroristi u kthehet po me armë forcave speciale franceze. Pas kësaj u zbraz një breshëri plumbash pistolete nga disa efektivë.

Pengjet të terrorizuar, pasi ishin shumë pranë plumbave, ngrenë duart dhe dalin, njëri pas tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori