Pamje të frikshme: Shembet skena me fëmijë para syve të qindra prindërve (VIDEO)
Ky është momenti tronditës kur disa fëmijë dhe të rritur bien nga një skenë të improvizuar. Nga incidenti mbeti i vdekur një 13-vjeçar ndërsa 14 të tjerë, , u plagosën gjatë aksidentit.

Incidenti ndodhi në teatrin e arteve të Daffodil në Zhangzhou të Kinës.
Shtuar më 27/05/2019, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori