Pamje që rrallë herë i shihni, tetë vajza grushtohen me njëra-tjetrën (VIDEO)
Kjo video tronditëse shfaq tetë femra të reja duke u rrahur në rrugët e qendrës së Derbyt në Angli fundjavën që shkoi.

Përleshja e dhunshme u filmua nga një kalimtar në qendrën e njohur, përderisa kalimtarët e tjerë shikuan të tronditur.

Pavarësisht përleshjes së dhunshme, policia nuk u thirr dhe askush nuk bëri përpjekje t’i ndante ato.
Shtuar më 17/10/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori