Pacienti e sulmoi seksualisht në ambulancë, infermierja: Kapi të pasmet e mia (FOTO LAJM)

Një infermiere guxoi të fliste publikisht për sulmin seksual nga një pacient.

Lizzie Smith tregoi se gjithçka ndodhi kur po i bënte kontrolle mjekësore një burri në ambulancë, i cili ishte lënduar në një përleshje.

Ajo e raportoi në polici dhe këtë muaj, ai u gjobit dhe u rendit në listën e sulmuesve seksualë.

Në një intervistë për ITV, Lizzie tha: "Unë shkova të hedh diçka në kosh dhe në një moment, ai kapipasmet e mia.

Në atë moment u ndjeva keq dhe e mërzitur, por nuk thashë asgjë."
Shtuar më 13/11/2019, ora 23:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori