Operohet ish-zv/presidenti amerikan Dik Çeni
Albeu.com
Ish-zëvendës presidenti Dik Çeni ndodhet i shtruar në spital. Pas shqetësimeve në zemër që u pasuan me disa shtrime në spital të mëparshme, ish-zëvëndesi i George W. Bush, Dik Çeni iu nënshtrua një operacioni ...... tjetër kardiak në organin e zemrës. Sipas mediave amerikane, të cilat citojnë vetë ish numrin 2 të Shtëpisë së Bardhë, ai u operua dhe vendosi një mini-pompë të re në zemër.
Shtuar më 15/07/2010, ora 09:43
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori