Operacioni i presidentit egjiptian Mubarak, me sukses
Albeu.com
Televizioni shtetëror i Egjiptit raportoi se operacioni i presidentit Hosni Mubarak ka qenë i suksesshëm, dhe se ai tashmë po rimerr veten në spital. 81 vjeçari Mubarak u operua sot në Gjermani.Televizioni shtetëror tha se Mubarak, i cili e sundon Egjiptin afro 30 vjet, i ka dorëzuar kompetencat presidenciale kryeministrit të tij, Ahmed Nazif.
Shtuar më 07/03/2010, ora 00:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori