Oficerja e burgut kapet në momente intime me të burgosurin, i vihen prangat (FOTO LAJM)

Një oficere burgu është vënë në pranga, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të burgosur, teksa ai vuante dënimin.

Melissa Goodëin, 25 vjeçe, u arrestua të hënën në mëngjes për një romancë me një të burgosur nëntorin e kaluar.

Policia pretendon se në pesë raste ajo kishte pasur takime seksuale me një të burgosur në Qendrën e Paraburgimit dhe Pritjes Metropolitane të Sidneit, në Silverëater, në perëndim të qytetit.

Shtuar më 27/05/2020, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori