Obama: Më keni bërë njeri më të mirë
Presidenti në largim, Barack Obama përmes një postimi në Twitter, i ka përshëndetur të gjithë me një mesazh lamtumirës.

“Nderi më i madh në jetën time për mua ka qenë të iu shërbej juve. Ju më keni bërë një lider më të mirë dhe një njeri të mirë”, ka shkruar ai.

Obama iu ka thënë mbështetësve të vazhdojnë të besojnë për të krijuar ndryshime./Albeu.com/
Shtuar më 21/01/2017, ora 08:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori