Obama lë letër sekrete në zyrën e Trumpit, çfarë shkruhet aty?
Pak para se Obama të linte Shtëpinë e Bardhë për t'ia lënë presidentit të ri, Donald Trumpit, ka lënë një letër në tavolinën kryesore të zyrës së presidentit.

Kjo letër është kthyer si një gjest tradicional që presidentët amerikanë u lënë pasuesve të tyre.

Por, çfarë shkruhet në këtë letër?

"Sapo shkova në Zyrën Ovale dhe gjeta këtë letër të mrekullueshme nga President Obama. Ishte më të vërtetë nga ana e tij dhe do ta ruajmë me fanatizem. Madje nuk do ta ndajmë as me mediat se çfarë është shkruar në këtë letër", u shpreh Trump të shtunën pasi kishte marrë letrën. /albeu.com/

Shtuar më 23/01/2017, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori