Obama i indinjuar për sulmin në Frankfurt
Barack Obama
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, dënoi vrasjen e dy ushtarëve amerikanë në aeroportin e Frankfurtit.

“Jam i trishtuar dhe i indinjuar nga ky sulm u shpreh presidenti Obama. Nuk do kursejmë përpjekjet tona për të mësuar si ndodhi ky akt mizor” shtoi ai.

Shefi i shtëpisë së bardhë nuk pranoi pyetje nga gazetarët lidhur me sulminFrankfurt.
Shtuar më 02/03/2011, ora 20:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori