Obama dhe Biden, 1 minutë heshtje në Shtëpinë e Bardhë
Presidenti amerikan, Barack Obama ka kujtuar me një minutë heshtje në Shtëpinë e Bardhë sulmet e 11 Shtatorit 2001 të Kullave Binjake.

Obama ishte i shoqëruar nga Zonja e Parë Michelle Obama dhe zv/presidenti dhe bashkëshortja e tij, Joe dhe Jill Biden. Obama do të marrë pjesë më vonë në një përkujtimore në Pentagon. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori