Nxënësja godet mësuesin në vend të keq (VIDEO)
Nuk ia këshillojmë fëmijëve këtë gjë por nxënësja që ju do të shikoni në videon më lartë nuk ka duruar më. Ajo nuk iu ka përgjigjur pytjeve të mësuesit në lidhje me mësimin ndërsa ky i fundit është nxehur keq.


Mirëpo vajza është poshtëruar para shokëve dhe shoqëve të klasaës dhe për këtë ka marrë hak ndaj mësuesit duke e goditur atë mes këmbëve. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2012, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori