Nuk ndalen pakot e dyshimta, edhe një tjetër i dërgohet CNN
Televizioni CNN ka treguar se gjatë ditës së sotme në zyrat e tyre në Atlanta kanë pranuar një paketë tjetër të dyshimtë.

Ende nuk është bërë e ditur se nëse kjo ka lidhje me 14 bombat që u dërguan javën e kaluar disa fytyrave publike dhe CNN-it.

Javën e kaluar 14 bomba u dërguan disa fytyrave publike dhe CNN që ishin kritik të presidentit Donald Trump. Personi që u dyshua që e ka bërë këtë Cesar Sayoc u arrestua.
Shtuar më 29/10/2018, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori