Nuk ndalen gabimet në ‘Game of Thrones’, detaji që fundos producentët (FOTO LAJM)

Harrojeni gotën e kafesë në serialin ‘Game of Thrones’. Producentët kanë bërë gafën e rradhës dhe sërish fansave të serialit mitik nuk u shpëtoi ky detaj.

Në episodin e fundit të sezonit të tetë u vu re një shishe plastike në një prej skenave të xhiruara.

Kjo ka ngjallur një sërë reagimesh duke e shpallur sezonin e fundit si sezonin e zhgënjimeve.
Shtuar më 20/05/2019, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori