Nuk është film, këto fotografi kanë mahnitur botën (FOTO LAJM)

Një zhytës në SHBA ka mundur t'i afrohet shumë afër peshkaqenit që mendohet se është më i madhi në botë,shkruan albeu.com.

Zhytësi Oseac Ramsei pati mundësinë të fiksonte edhe fotografi nga ky moment mbresëlënës.

Peshkaqeni bën pjesë në grupin e peshkaqenëve të bardhë dhe njihet me emrin Deep Blue. Mosha e saj mendohet të jetë 50 vjecare./albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori