Nuk e besoni por është e vërtetë, macja lufton me ujkun dhe e largon nga shtëpia (VIDEO)
Kamerat e sigurisë së një pronari të shtëpisë në Kalifornia të SHBA-së, kanë kapur një moment kur një mace e lagjes ka mbrojtur shtëpinë e tij duke u përballur me një ujkonjë.

Pronari i publikoi këto pamje të konfrontimit mes dy kafshëve, në internet.

Macja përplaset me ujkonjën dhe përfundon duke e ndjekur kafshën e egër, derisa ajo u detyra të largohej.

Sipas pronarit të shtëpisë, ata e kanë ekzaminuar macen tek veterinari, por nuk gjetën ndonjë shenjë të lëndimit.
Shtuar më 27/05/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori