Nuk arriti të ulej, avioni luftarak amerikan rrëzohet në det
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një avion luftarak amerikan F-18 është rrëzuar në një det në jug të Filipineve, gjatë përpjekjeve për t’u ulur në avion transportuesin “Karl Winston”.

Ngjarja është konfirmuar nga marinsat amerikanë, kurse piloti ka arritur të shpëtojë pa lëndime.

Incidenti ndodhi kur F-18 ishte afër t’i realizonte operacione rutinore.

Zyrtarët kanë thënë se hetimet e më tejshme do të tregojnë se çfarë ka ndodhur saktësisht./albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.