Njihuni me selfien e ferrit (VIDEO)
Pëlqej
Nuk është as dy minuta e gjatë, por kjo video do t'ju tmerrojë.

Ajo është bërë nga një studente filmi dhe titullohet “Selfie nga ferri”.

Autorja e videos është studentja gjermane, Meelah Adams. Ajo thotë se është frymëzuar nga filmat horror.


Shtuar më 24/09/2018, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori