Njihuni me qytetin më të shfrenuar në botë, edhe princi nxjerr kërthizën (FOTO LAJM)

Kryeqyteti i Tajlandës, Bangkoku vazhdon të mbetet si qyteti më i shfrenuar në botë për jetën e natës, shkruan albeu.com

Në këtë qytet jeta e natës është më aktive sesa ditën ndërsa rrugët janë të përhapura me vajza tajlandeze që ofrojnë edhe trupin e tyre për turistët, normal kundrejt një shume parash.

Ndërkaq një mënyrë tjerët që vajzat bëjnë prostitucion në këtë qytet është edhe nëpërmjet qendrave të masazhit. E si për ironi kjo lloj mënyrë është shtuar shumë dhe në Kosovë.

Por, është interesant edhe një fakt tjetër se edhe princi i tajlandës vishet shesh herë në publik me bikini dhe nxjerr kërthizën. Ndërsa trupi i tij është i mbuluar me tatuazhe./albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori