Njihuni me qenushin që kopjon Donald Trump (FOTO LAJM)

Njihuni me Pooch një qenush i vogël i cili dallohet prej qimeve të trasha dhe të verdha, që e bëjnë të duket njëlloj si presidenti Donald Trump.

Pronari i qenushit Steph Rounds, 23 vjeç, nga Binghamton në Nju Jork, SHBA, filloi krehjen dhe stilimin e qimevePooch qysh kur ai ishte 2 vjec.

Qenushi është quajtur "i cmendur" në rrjetet sociale dhe ka tërhequr rreth 9.000 ndjekës të Instagramit,për të cilët Steph thotë se ata vetëm gjejnë histeriken e postimeve.

"Është vërtet qesharake, në fotot që ai duket sikur Donald Trump, ai ka qime dhe shprehje të përsosur të fytyrës.
Ju duhet të pastroni qimet e qenit tuaj dhe të përdorni llakun për ta bërë atë të vecantë tha Steph, përcjell albeu.com.
Shtuar më 01/07/2017, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori