Njihuni me personin që mendon se është si Bruce Lee (VIDEO)
Shumë nga ne kemi talente të ndryshme por rrallëherë si ky personi i nxjerrim në pah.

Por, talenti i këtij emisioni nuk duket të jetë imitimi i Bruce Lee sa është guximi.

Ai shkoi në një emision televiziv duke pretenduar se imiton Bruce Lee-n dhe lëvizjet e tij.


Shtuar më 21/09/2018, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori