Njihuni me Ishullin e Dashurisë, këtu gjeni menjëherë dikë për në shtrat (FOTO LAJM)

Ishulli i dashurisë është një nga programet më të ndjekur në Britaninë e Madhe.

Sytë e të gjithëve kanë qenë tek çifti Kamila dhe Jamie. Arsyeja është sepse çifti ka zgjedhur të kryej marrëdhënie që natën e parë që janë takuar.

Prania e kamerave nuk i ka bezdisur aspak ata sepse e kanë bërë sikur të ishin në shtëpinë e tyre. Komentet kanë qenë jo dhe aq të mira për çiftin madje disa ndjekës kanë kërkuar të dalin jashtë ishullit.


Shtuar më 25/11/2018, ora 09:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori