Njihuni me bateristin 2 vjeçar që po "çmend" rrjetin (VIDEO)
Ai është vetëm 2 vjeç por i ka habitur të gjithë me talentin që ka. Fjalën e kemi për Theo Magoon nga Londra, i cili ka lindur me një aftësi të veçantë. Ai është baterist i vërtetë.

Siç shihet dhe në videon e bërë virale në internet, Theo është në gjendje të mbajë ritmin e çdo kënge në bateri. Ai luan muzikë së bashku me babain e tij, i cili e shoqëron me instrumentet e tjera dhe me vokal.

Prindërit e tij kanë hapur një llogari në Instagram me emrin djalit të tyre të talentuar, ku numëron mbi 45 mijë ndjekës.


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.250%;">
Shtuar më 21/10/2019, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori