Një serb në Gjermani vjedh 1.000 herë
Një serb ka "bërë kërdinë" në Gjermani duke vjedhur shtëpitë e gjermanëve.

Serbi, ndër të tjera ka plaçiktur edhe shtëpinë e portierit të Bajern Muhinut, Manuel Nojer dhe të prezantuesit së njohur kroat, Ivan Raketiç.

Madje, një orë dore e Nojerit është gjetur në qytetin Shabac të Serbisë, shkruan Veçernje Novosti, transmeton Koha.net.

Sipas raportit policor, serbi në fjalë nëpër të gjithë Gjermaninë ka bërë gati 1.000 vjedhje.

Shabac të Serbisë janë gjetur ora të vjedhura, unaza dhe të tjera sende me vlerë. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori