Një palestineze me pesë djem në luftë kundër Izraelit
Një grua palestineze po "çudit" mjaft media botërore.

Ajo ka rrëmbyer pushkën dhe ka dalë për të luftuar forcat izraelite.

Gruaja nuk ka dalë e vetme, por së bashku me 5 djemtë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori