Një i vdekur nga përplasja e avionit në Britani
Një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së një aeroplani në aeroportin në veri të Uellsit, Britani e Madhe.

Policia njoftoi se shërbimi i ambulancës dhe zjarrfikëses u dërguan menjëherë në vendngjarje.

Aeroplani po zbriste shpejt,” – tha një dëshmitar për BBC. Gjithashtu po vijojnë hetimet për të kuptuar rrethanat e rrëzimit. /albeu.com/Shtuar më 06/09/2017, ora 22:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori