Një i arrestuar për ekzekutimin e bosit të Gambinove
Në atë që ishte vrasësi i parë i New York në 35 vjet, pamjet tregojnë se Frank Cali ishte takuar më parë me vrasësin e tij ku pati edhe një shtrëngim duarsh para se vrasësi të qëllonte mbi të.

Policia ka arrestuar një të dyshuar i cili besohet së është në moshën 20-40 vjeçare dhe momentalisht ndodhet në paraburgim

Sipas Staten Island Live, NYPD arrestoi një 25-vjeçar nga Islanda të shtunën në mëngjes, i cili aktualisht po merret në pyetje në lidhje me vrasjen.

Asnjë informacion i mëtejshëm nuk është lëshuar nga departamenti i policisë në këtë kohë.

Ndërveprimi vdekjeprurës u kap në mënyrë të plotë nga një kamera survejimi e instaluar në rezidencën CaliStaten Island. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 18:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori