Një familje i bien nga tavani dy gjarprinj por nuk është kjo më e çuditshmja (VIDEO)
Dy gjarpërinj ranë nga tavani - duke luftuar mes vete - në dhomën e gjumit, duke habitur një familje në Australi.

Duke luftuar mes vete, gjarpërinjtë ranë nga tavanidhomën e gjumit dhe vazhduan luftimin.

Duket se gjërat ishin nxehur shumë mes tyre, pasi që lufta e tyre vazhdoi pavarësisht se kishin rënë në tokë nga tavani.


Shtuar më 14/09/2018, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori