Një dasmë për t'u mbajtur mend gjatë! (FOTO LAJM)

Vullkani po shpërthente kur Arlo Dela Cruz dhe Maica Nicerio-Dela Cruz lidhën martesë në Filipine këtë javë.

Çifti i lumtur u martua me një sfond të pazakontë me ngjyra të ndezura të vullkanit më aktiv të vendit, përcjell albeu.com

Vullkan Mayon në provincën qendrore Albay ka qenë prej kohësh i lidhur me tregime romantike, ndërsa cifti nuk e humbi këtë mundësi të rrallë për të kurorëzuar dashurinë e tyre. /albeu.com/


Shtuar më 26/01/2018, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori