Një burrë tenton të digjet në mes të Bukureshtit
Një burrë ka tentuar të vetëdigjet në sheshin "sheshin e fitores" në Bukuresht, përpara zyrave të qeverisë.

Personi ka qëndruar për një kohë të gjatë përpara ndërtesave të qeverisë, duke kërcënuar se do të vetëdigjet me një shishe benzinë.

Në një moment, ai ia ka vënë flakën vetes.

Për fat të mirë në vendngjarje kanë arritur forca policore, të cilët e kanë neutralizuar gjendjen dhe e dërguan burrin në spital.

Gjendja e tij është raportuar e rëndë, por jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori