Nga jashtë duket një shtëpi modeste, por do të befasoheni nga ajo që fshihet brenda (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një shtëpi që në pamje të parë duket e thjeshtë dhe shumë e zakonshme, ka një surprizë të fshehur brenda saj.

Shtëpia e bardhë e viteve 1920 është transformuar nga inxhinieri James Kater dhe partnerja e tij Georgina Wilson të cilët po kërkonin tokë për të ndërtuar një shtëpi në vitin 2011, përcjell albeu.com

Shtëpia kushton rreth 795,000 paund, ka një kopësht të bukur, garazh dhe 4 dhoma gjumi të mobiluara duke ndërthurur modernen me të vjetrën. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori