Netanjahu pro bisedimeve me palestinezet
Albeu.com
Rinisja e proçesit të bisedimeve direkte për paqe. Ky do të jetë misioni i vizitës së kryeministrit izraelit Benjamin Netanjahu në Uashington. “Jeruzalemin dhe Ramallahun e ndajnë vetëm 10 minuta.
Unë kam qënë gati gjithmonë për t’u takuar me presidentin e Autoritetet Palestinez, Mahmud Abas që në ditën e parë të kësaj qeverie."- u shpreh kryeministri izraelit.
Shtuar më 06/07/2010, ora 09:48
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori